Uwaga Mieszkańcy i Goście Świdwina!
W dniach 22–30 czerwca parking przy Placu Konstytucji będzie zamknięty z uwagi na organizację wydarzeń związanych z Dniami Miasto Świdwin.
Prosimy o nieparkowanie pojazdów na terenie objętym zamknięciem oraz o korzystanie z wyznaczonych miejsc parkingowych w innych częściach miasta.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość.
6 odpowiedzi
